نتایج جستجو برای عبارت :

به نام خدایی که دعای مارا میشنود و اگر ذهن مانع نشود، اجابت میکند

امام صادق ع در باره قول خدای و عزوجل ستایش خدایی را که مارا باین نعمت راهنمایی نمیکرد ما را نمیافتیم 43 سوره 7 فرمود چون روز فیامت شود پیغمبر ص وامیرالمومنین وامامان ز فرزندان اورا بخوانند انها برای رسیدگی بحساب وشفاعت مردم منصوب شوند ون شیعیانشان انهارا ببینند گویند وستایش خدایی را که مارا باین نعمت رهبری کرد واگر خدا ما را رهبری نمیکرد هدایت نمی شدیم یعنی خدا مارا باین بولایت میرالمومنین وامامان از عرزندانش ع رهبری فرمود 

حصرت صادق ع فرمود رسولخدا ص فرمود بترسید از دعای ستمدیده و مصلو،م زیرا که ان از ابرها و پرده های مانع از دعا بالا رود تا خدای عزوجل در ان بنگرد و فرماید آن را بالا برید تا برای او اجابت کنم و بپرهیزید از نفرین پدر که ان از شمشیر برنده تر است 
1 -    باریتعالی می‌فرماید:
و چون بندگان من از دوری ونزدیکی من پرسند بدانند که من به آنها نزدیک خواهم بود و هر که مرا خواند دعای او اجابت کنم. پس بایست دعوت مرا بپذیرند و به من بگروند باشد تا به سعادت راه یابند. سوره بقره – آیه 186
همانا خدا ازتو به تو نزدیکتر است و هنگامی که او را می‌خوانی او شنواست و دعای تو را اجابت می‌کند به شرط اینکه از روی پاکی نیت باشد که پاک بودن نیت یکی از مهمترین عوامل اجابت دعا می‌باشد.
حالا چگونه متوجه می‌شوید که دعا
مگس‌وار از سر خوان وصال خود مران ما را
نه مهمان توام آخر بخوان روزی بخوان ما را
کنار از ما چه می‌جویی میان بگشاد می، بنشین
به اقبالت مگر کاری برآید زین میان ما را
از آنم قصد جان کردی که من برگردم از کویت
« معاذا الله» که برگردم چه گردانی به جان ما را
تو زوری می‌کنی بر ما و ما خواهیم جورت را
کشیدن چون کمان تا هست پی بر استخوان ما را
رقیبان در حق ما بد همی گویند و کی هرگز
توانند از نکو رویان جدا کردن بدان ما را
چو اجزای وجود ما مرکب شد ز سودایت
چه غ
«٨»رَبَّنا لا تُزِغْ‌ قُلُوبَنا بَعْدَ إِذْ هَدَیْتَنا وَ هَبْ‌ لَنا مِنْ‌ لَدُنْکَ‌ رَحْمَةً‌ إِنَّکَ‌ أَنْتَ‌ الْوَهّابُ‌ (راسخان در علم مى‌گویند:)پروردگارا! پس ازآن‌که ما را هدایت کردى، دلهاى مارا به باطل مایل مگردان و از سوى خود مارا رحمتى ببخش.به راستى که تو خود بسیار بخشنده‌اى. پیام‌ها: ١-به علم و دانش خود مغرور نشویم و از خداوند
ادامه مطلب
در سفر بی پایان زندگی گاهی دچار برخورد با مانع هایی می شویم که ممکن است 
زندگی مارا به خطر بیاندازد چقدر خوب می شود که راه حل رهایی از این مشکلات
کتاب باشد زیرا کتاب مانند جاده ای است که ما را از راه صحیح به مقصدمان می رساند
در این وبلاگ می توانید با رمان ها و داستان های من راه صحیح زندگانی را طی کنید
امام صادق ع میفرماید ماییم که خدا اطاعت مارا واجب ساخته  مردم راهی جز معرفت ماندارند و بر نشناختن ما معذور نباشندهر که مارا شناسد هر که مارا شناسد مومن است و هرکه انکار  کند کافر است و کسی که نشناسد و انکار هم نکند گمراهست تا زمانیکه بسوی  بسوی هدایتی که خدا بر او واجب ساخته و ان اطاعت حتمی ماست بر گردد  واگر بهمان حال گمراهی بمبرد خدا هرچه خواهد با او کند  شرح  مقصود از کسانبکه ایمه را شناخته  و انکار هم نکردهاند انهایند که عقل وفهم درک مقا
وقتی میگویند ثابت قدم باشیم..  نه اینکه لجوج و حق به جانب از کرده و ناکرده ی خود دفاع کنیم و همان راه همیشگی را ادامه دهیم..  خیر ثابت قدم بودن به این سادگی ها هم نیست!    باید به مفهومی برسیم، مفهومی که مارا هنرمندانه به انصاف نزدیکتر کند...  و ثابت قدم بودن در اینراه .. مارا به مفهوم و تعریف بهتری سوق خواهد داد..  چون دیگر برایمان مهم نگاه و نظر شخصیمان نیست..  بلکه تجاوز نکردن از حدود حق و حقیقت است! 
توسل بررضاکردم که آرامش دهد مارا/کنارمضجع مولا دهد توفیق فردارا/امام هشتمین باشد علی موسی الرضادائم/زنسل احمد وحیدرعنایت کرده دنیارا/شکوه مادرش زهرا حریم مشهدش گشته/بقیع وکربلا آنجا نماید یاد طاهارا/محرم در حریم او صفای دیگری دارد/زاشک چشم می بارد مکرر گریه آنجارا/زندپل شیعه حیدر بسوی آل پیغمبر/کند خشنود در عالم تمام قلب زهرارا/امام ما رضا باشد رئوف و معدن نیکی/زشور کربلا آید عنایتهای مولارا/به زوار رضا لطفی خدای لامکان دارد/نگر اولاد پی
قبلا خونده بودم که خدا هیچ کدوم از خواسته های بنده هاشو بی جواب نمیذاره
واقعا هم درکش کرده بودم اما این دفعه توی شرایطی که چاره نداشتم خیلی با خدا حرف زدم و ازش خواستم واقعا کمکم کنه
امروز جواب دعامو گرفتم و واقعا خوشحال شدم...یاد گرفتم هیچکس ارزش این که بهش رو بزنی و نداره و فقط فقط یه چیزی و باید از خودش بخوای اگه میخواست بهت نده خودش دعوتت نمیکرد
بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را مگه میشه دعوتت کرده باشه و جوابتو نده آخه مگه داریم

حال سوزان من و عشق به پایان نشودآب از سر بشد و کار به قرآن نشود
گله‌ام کشت که با خلق چرا قصّه کنیخاطر عشق که فرخنده به میدان نشود
عقل جادو‌زده‌ی حیله‌گر حلقه‌فروشدید جان من و فهمید پریشان نشود
رحمت خاص تو جز مرهم مجروحان نیستورنه با هر گده‌ای صحبت جانان نشود
رمز گفتیم و کسی قفل سخن را نگشودگرچه از سوختگان راز تو پنهان نشود
چند روزی که به جاروکشی معبد زرّین تو رفتکس ندیدم ز نوازشگری مهر تو گریان نشود
دل دیوانه که از صد خم معراج گذشتدگر آن ک

می گوید: چرا همجنسگرایی را که میل طبیعی و تایید شده پزشکان و جامعه علمی است را شما دین داران به رسمیت نمی شناسید ؟
می گویم: چرا شما حرف مارا که دین گفته است همجنسگرایی سبب فساد و انحطاط جامعه است را به رسمیت نمی شناسید؟
می گوید: آخر چنین نیست و در همجنسگرایی هیچ فسادی نیست و شما حق طبیعی و آزادی مارا از ما می گیرید و مارا سرکوب می کنید.
می گویم: در اینکه همجنسگرایی خلاف اخلاق و صلاح جامعه است را که در آن شکی نیست و توان دارم که به روش مورد قبول خ
بسا تو هم ودکه میان اینجا وانچه گذشت  که دعاهای پنهانی ثوابش بیشتر است منافات است و ممکن است بدو وجه جواب داده شود. اول اجنماعدر اجابت موثر تر است. گرچه ثوابش کمت  است   دوم این درجاتی است که از ریا و خود نمایی مامون باشد. وانچه در ان باب گذشت در صورتی است از ریا ایمن نیست و نیز حضرت صادق  ع فرمود  هیچ. گاه چهار نفر باهم اجنماع  نکرده اند که برای مطلبی  بدرگاه  خدا جز ابنکه با اجابت ان دعا از هم جداشده. اند 3 و نیز انحضرت ع فرمود هر گاه پیش امدی پ
توسل بررضاکردم که آرامش دهد مارا/کنارمضجع مولا دهد توفیق فردارا/امام هشتمین باشد علی موسی الرضادائم/زنسل احمد وحیدرعنایت کرده دنیارا/شکوه مادرش زهرا حریم مشهدش گشته/بقیع وکربلا آنجا نماید یاد طاهارا/محرم در حریم او صفای دیگری دارد/زاشک چشم می بارد مکرر گریه آنجارا/زندپل شیعه حیدر بسوی آل پیغمبر/کند خشنود در عالم تمام قلب زهرارا/امام ما رضا باشد رئوف و معدن نیکی/زشور کربلا آید عنایتهای مولارا/به زوار رضا لطفی خدای لامکان دارد/نگر اولاد پی
بسم الله الرحمن الرحیم
هرکه به خواندن این سوره مداومت کند د ر قیامت کارنامه اعمالش را به دست راست وی دهند و نسبت به عملش محاسبه نشود وبقدری به او اجر بخشند تا راضی شود به وی ثواب انصار و مهاجر را دهند اهل بهشت همواره به خواندن این سوره مشغولند دل خلایق برایش نرم شود ودشمن مغلوب شود واگر همراه داشته باشد از پی هر حاجتی رود و به هر قومی که خواستگاری کند اجابت نمایند واگر به میان لشکر مخالف رود متفرق شوند واگر بخواهد بین دونفر الفت دهد سخنش قبول
 امام صادق ع میفرمود ابن کوا نزد امیرالمومنین ع امد  وگفت ای امیر. مومنان ایه 46سوره 7  بر اعراف مردانی باشند که همه کس را از رخسارشان شناسد یعنی چه فرمود ماییم بر اعراف که یاران خود را بر خسارشان میشناسیم و ماییم اعراف که خدای عزوجل جز از طریق معرفت ما شناخته نشو د و ماییم اعراف که خدا مارا در روز قیامت بر روی صراط   معرفت قرار دهد پس داخل بهشت نشود مگر کسیکه مااورا شناسیم وآو مارا شناسد و بدوزخ نرود جز انکه ماراناشناس جز انکه مااورا ناشناس د
نمیدانم کجا بود که خواندم،مهم هم نیست که در کجا خوانده ام 
نوشته بود که : (بعد از اتفاق های ناگوار ما نیاز به  حامی داریم ). 

شاید به همین دلیل است که می گویند: مردان بزرگ در کنار  همسران خود رشد می کنند.
(البته این حامی ممکن است زن یا مرد باشد و  به نظر من الزامی در جنس مخالف بودن آن نیست )
ولی مهم است که حداقل یک کسی در کنار ما باشد که در هنگام پستی و بلندی های زندگی ، حواسمان به او  باشد و این مارا دلگرم کند که کسی هست که با او حرف بزنیم . گاهی همین
نمیدانم کجا بود که خواندم،مهم هم نیست که در کجا خوانده ام 
نوشته بود که : (بعد از اتفاق های ناگوار ما نیاز به  حامی داریم ). 

شاید به همین دلیل است که می گویند: مردان بزرگ در کنار  همسران خود رشد می کنند.
(البته این حامی ممکن است زن یا مرد باشد و  به نظر من الزامی در جنس مخالف بودن آن نیست )
ولی مهم است که حداقل یک کسی در کنار ما باشد که در هنگام پستی و بلندی های زندگی ، حواسمان به او  باشد و این مارا دلگرم کند که کسی هست که با او حرف بزنیم . گاهی همین
خدایا ممنونم ازت بابت احساساتم
بابت حس لامسه ام
خدایا ممنونم بابت حس بینایی و چشایی ام
خدایا ازت هزاران بار ممنونم
بابت حس دلتنگی و حس شادی ام

خدایا ازت خیلی ممنونم بابت حس شنوایی ام
ازت ممنونم بابت حس تنهایی و حس ِ همدم بودن

بارالها ازت ممنونم که وعده هایت همه صادق است
ممنونم که گفتی بخوانید تا اجابت کنم شما را
ممنونم که برای اجابت دعاها و ارزوهامون اما و اگر نیاوردی و فیلتر نذاشتی

بارخدایا
میخاستم بگم بهم عطا کن درآمدی با میزان هفته ا
اشاره ای به؛ ختم و خواص بسم الله الرحمن الرحیمخدای متعال برای اینکه به انسان‌ها بیاموزد که کار را به نام خدا آغاز کنند هم سوره‌های قرآن و هم ابتدای قرآن را با «بسم الله الرحمن الرحیم» آغاز کرده و علمای فریقین (شیعه و سنی) از رسول خدا (صلی الله علیه وآله) نقل کرده‌اند «کل امر ذی بال لم یبدأ فیه به بسم الله فهو ابتر» ( الدر المنثور ج ۱، ص ۲۶)؛ «هر کاری که به نام خدا شروع نشود ابتر است. بنابراین اگر انسان کاری را به نام خدا شروع نکند، هرگز به مقصد ن
ضمن تبریک میلاد امام حسن مجتبی علیه السلام
قال حسن بن علیّ(علیهما السلام)، أنّه: «من أحبّنا بقلبه ونصرنا بیده
ولسانه، هو معنا فی الغرفة الّتی نحن فیها، ومن أحبّنا بقلبه و
نصرنابلسانه، فهو دون ذلک بدرجة، ومن أحبّنا بقلبه وکفّ بیدهولسانه، فهوفی
الجنّة».  .  حضرت امام
حسن(علیه السلام) فرمود: هر کس ما را با قلب خودش دوست داشته و با دست و
زبانش یاری کند، او در غرفه های بهشتی که ما در آن ساکنیم با ما خواهد بود،
و هر کس مارا با قلب خود دوست داشته

میخوام ازتون خواهش کنم به تصویر بالا چند لحظه نگاه کنید..اون نقطه ی کوچیک زیر علامت که البته اگر بتونید ببینیدش در تصویر، زمین هست...یعنی سیاره ای که تماممون توش ساکنیم..انقدر نگاهش کنید که به ناچیز بودن زمین در برابر این عظمت پی ببرید..حالا ازتون میخوام خودتون رو در برابر زمین، و بعد در برابر این عکس تصور کنید، خودتون رو که حتی اندازه نقطه ای هم در برابر عظمت زمین به چشم نمیاید و زمینی که خودش نقطه ایه دراین تصویر..حالا به خالق همه این ها فکر
فیشر چیست؟
فیشر مقعدی شکاف پوشش دیواره ی مقعد یا کانال مقعدی، پایین ترین قسمت لوله گوارش است. فیشر مقعدی باعث می شود که اجابت مزاج دردناک بوده و درد آن ممکن است تا ساعت ها بعد از اجابت مزاج ادامه یابد. حتی ممکن است برای جلوگیری از درد مدفوع نکنید. در ادامه به توصیف علائم فیشر میپردازیم. دانستن این علائم به منظور شناخت و درمان فیشر ضروری است.
انواع فیشر
بسته به مدت زمانی که یک فرد دچار  بیماری فیشر شده است می توان آن را به دو دسته تقسیم کرد.
ما هر روز با افکار منفی بسیاری مواجه می شویم، افکاری که ما را از هرگونه اقدام و حرکتی که باز میدارند می ترسانند.
این خرده افکار منفی روزانه بسیار خطرناک هستند ونه تنها مانع پیشرفت وموفقیت مان می شوند، بلکه می توانند حتی مارا بیمار کنند. 
با چند تکنیک ساده می توان از شر افکار منفی خلاص شد:
1⃣افکار منفی را روی یک کاغذ نوشته و آنها را پاره کنید. 
2⃣_هرگاه فکر منفی به سراغتان آمد، بگویید: ایست، نه...
3⃣_اگر فکر منفی به ذهنتان رسید ، فورا با خود بگویی
کیست آشفته آن زلف چلیپا نشود                     دیده اى نیست که بیند تــــو و شیـــدا نشود
ناز کن، ناز که دلها همه در بند تواند                   غمزه کن، غمزه کـــه دلبـــر چو تو پیدا نشود
رُخ نمــا تا همه خوبان خجل از خویش شوند         گر کشى پرده ز رُخ، کیست که رسوا نشـود
آتش عشق بیفـــزا، غمِ دل افــــــــــزون کن         این دل غمزده نتــــوان که غم افـــزا نشـــود
چاره‏اى نیست، بجـز سوختن از آتش عشق          آتشـــى ده کــــه بیفتـــــد به د
“مدفوع” واژه دیگری برای “اجابت مزاج” است. ممکن است که خونریزی از دستگاه گوارش به دو صورت در مدفوع دیده شود. خون قرمز روشن و مدفوع سیاه شبیه قیر.
خون قرمز روشن در این موارد ممکن است دیده شود:
• بر روی دستمال توالت پس از تمیز کردن خود• در کاسه توالت پس از اجابت مزاج• در سطح مدفوع یا مخلوط با مدفوع خوداما مدفوعهایی که شبیه قیر بنظر می رسند معمولا بواسطه خونریزی شدید در قسمت فوقانی سیستم گوارش ایجاد می شوند.
ادامه مطلب
شور حماسی مدافعان حرم و حاج قاسم سلیمانی
فاطمیه اول 98
17 دی ماه 98
هیئت جان نثاران امام زمان (عج) مشهد
وحید شکری
خاک ما خاک غیرت و ماییم

دانلود فایل صوتی و مشاهده متن در ادامه مطلب
(کربلا نصیبتون + شهادت)

متن مداحی:
خاک ما خاک غیرت و ماییم
از تبار کیان ایرانی
راه ما راه توست ای سردار
کلنا قاسم سلیمانی

ما را فدای شاه کرم آفریده اند
شمشیر ذوالفقار دو دم آفریده اند
ما از تبار مالک و مختار و میثمیم
مارا مدافعان حرم آفریده اند

همه جان به کف/همه سینه
 سلام بن مستنیر گوید من درخدمت حضرت باقر ع بودم که حمران بن امین یکی از اصحاب انحضرت وارد شدو از چیزهایی از ان حضرت پرسیدپس همینکه خواست برخیزدبامام باقر  عرضکرد من شما را اگاه کنم.  خداوند عمر شما را دراز کند و مارا و مارا بوجود شما  بهره مند سازد که ما خدمت شما میرسیم واز شما بیرون نمیرویم تا اینکه در نتیجه دلهای ما مارانرم شود وجانهای ما از نداشتن این دنیا تسلی یاید وان چه از این اموال. ودارایی که در دست مردم  است بر ما خوار و پست شود سپس از
کتاب اسرار اجابت خواسته از طریق متافیزیک و ذکر
کتاب اسرار اجابت خواسته از طریق متافیزیک و ذکر نویسنده : استاد مهران موللی در این کتاب بهترین و سریعترین روش های رسیدن انسان به خواسته ها و آرزوهایش از دیدگاه متافیزیک به صورت علمی،عملی و دینی تشریح گردیده است . جنبه مهم دیگر این کتاب شیوه های پروش روح و تزکیه نفس است که در ...
دریافت فایل
سرِ صبح بود، از آشپزخانه صدا زدم:《آرزو کو 》، صدایش از اتاق آمد:
_چِنِه؟
_دو زرده است!
چند ثانیه بعد صدای صلوات و دعا به گوشم می‌رسید!
غروب بود، پرتقالی از جا میوه‌ای یخچال بیرون کشیدم، با دست دیگرم کاسه‌ی کثیف ماست و بسته‌ی خالی چیپس را از روی کابینت برداشتم و راهی آشپزخانه‌ شدم، کمی از پوستش را که جدا کردم سرخی پیچیده در نارنجی‌اش خودنمایی کرد، لبخند زدم؛ خیر است ، چشم‌هایم را بستم، صلوات دادم، آرزو کردم که تا آخر ماهِ رمضان اجابت شده با
امشب دلم همون نقطه همیشگی امامزاده اس،همون نقطه که سقف بالای سرم آسمون شب و نگاهم به گنبد امامزاده  بود ولی‌‌...
امشب از کنج اتاقم صدایت میکنم خدای جانم،
امشب تنهایی دعای جوشن کبیر میخونم ،امشب یه جمع سه نفر میشه مراسم دعای قرآن بر سَر...
 خدا جونم  و قتی فکر میکنم به مهربونیت ذهنم قفل میشه آخه اونقدر  بی نهایت خوب و مهربانید  که نوشتن ازش سخته.
امشب اولین شب قدر که من بهش میگم انتخاب واحد آسمونی. یه شب واسه طلب بخشش و  گفتن دعا ها و خواسته ها
*به شهر «Riften» واقع در جنوب شرقی اسکایریم سفر کنید.*در اونجا «Temple of Mara» رو پیدا کنید. مارا الهه عشق اسکایریمه! #رمانتیک*در اونجا راهب معبد «Maramal» رو پیدا کنید؛ اکثر اوقات اونجاست. اگر نبود با استفاده از «Wait» بین ساعت نه صبح تا هشت شب به معبد برگردین.*برین باهاش صحبت کنین و از منوی صحبت گزینه «I want to know more about the temple of Mara» رو انتخاب کنین. انقد گفتگو رو ادامه بدین تا گزینه خرید گردنبند (امیولت) مارا تو منو بیاد.*گردنبند رو با قیمت دویست سِپتیم (واحد پول
مبادا چند ساعت دیرتر به زندگی کردن فکر کنیدباید تاختباید زد به سیم آخرباید دل به دریا زدباید کرد آن کاری را که بایدباید خواست تا بشودهیچ چیز در این زندگی ؛آنقدر سخت نیست که هیچ وقت حل نشودهیچ چیز آنقدر تلخ نیست که رَد نشودهیچ چیز آنقدر بد نیست که خوب نشود#صابر_ابر
مبادا چند ساعت دیرتر به زندگی کردن فکر کنیدباید تاختباید زد به سیم آخرباید دل به دریا زدباید کرد آن کاری را که بایدباید خواست تا بشودهیچ چیز در این زندگی ؛آنقدر سخت نیست که هیچ وقت حل نشودهیچ چیز آنقدر تلخ نیست که رَد نشودهیچ چیز آنقدر بد نیست که خوب نشود#صابر_ابر
آغاز ساخت دو برنامه کاربردی اندروید تا هفته آینده
با تصمیم گیری مدیریت تیم سازنده G.M.P آغاز ساخت دو برنامه کاربردی با نام های "یار ماینکرافتی"(برای گیمر های بازی ماینکرافت و متفاوت تر از بقیه)
و
"کرونا ۹۸"(برنامه ای که در آن داستان های کرونایی  و نکات بهداشتی در رابطه با این بیماری خطرناک قرار گرفته)

این دو برنامه در حال ساخت است و برنامه"کرونا ۹۸" در الویت هست و تا اوایل هفته آینده در دست انتشار قرار میگیرد و  اخبار انتشار آن از همین سایت مخا
پیامبر(صلی الله علیه وآله):در برآوردن نیازهای خودازکتمان کمک گیرید, زیراهرصاحب نعمتی محسود واقع میشود.
پیامبر(صلی الله علیه وآله):اخلاقت رانیکوگردان.خداوندحساب توراسبک میکند.
امیرالمؤمنین علی(علیه السلام):اجابت دعایت رادیر مپندار وقتی باگناه راه اجابت آن را فرو بسته ای.
امیرالمؤمنین علی(علیه السلام):هیچ لباسی زیباتر ازسلامت نیست.
امام صادق(علیه السلام):کدو مغزسر را زیاد میکند.      طب الکبیر
تصمیم میگیری بعضی ها را که با تمام وجود دوستشان داری از زندگی ات پرت کنی بیرون، دستت را قلم میکنی که پیام ندهی، زبانت را از حلقت بیرون میکشی که حرفی نزنی، قلبت را جر میدهی که تنگ نشود برایش، مغزت را شست و شو میدهی که یادش نیوفتی؛ بعد او چکار میکند؟ یکهو پیام میدهد و از نتایج کنکورت میپرسد... دلت میخواهد بگویی حیواااااان!!! آخر به تو چه؟ من دستانم را قلم کردم زبانم را لال قلبم را پاره و مغزم را نابود که تو اینطور بیایی همه چیز را زیر و رو کنی؟ نتای
موانع استجابت دعا 

امام على(ع) می ‏فرماید: «المعصیة
تمنع الاجابة؛(11) گناه مانع اجابت دعا است»
گناهان سه نوع تأثیر منفى در دعا می ‏گذارند: 
1-لذت دعا و مناجات را
سلب می کنند. 
انسان دعا می ‏کند، اما لذت نمی ‏برد و
رقت قلب پیدا نمی ‏کند. 
2-مانع استجابت دعا می ‏شوند. 
3-توفیق دعا کردن یا شرکت
نمودن در مجالس دعا را از انسان سلب می ‏کنند. 
برخى از گناهان در عدم اجابت دعا
تأثیر بیشتر دارند که در ذیل به نمونه‏اى از آن‏ها اشاره می ‏کنیم. 
امام سجاد(ع
امام باقر(علیه السلام):شجره طیبه رسول خداست که اصل آن است وعلی فرع آن وفاطمه عنصرآن وائمه شاخه ها ومیوه ی آن وشیعیان برگهای آنند.
امام صادق(علیه السلام):شیعیان ماجزیی ازما هستندوازباقی مانده طینت ما خلق شده اندآنچه که مارا غمگین میکندآنان رانیز اندوهگین می نمایدوآنچه که مارا شادمان کندآنان رانیز مسرور می نماید.لذا هرکس که میخواهدبه ما رو کند, به شیعیان مارونمایدچراکه آنان وی رابه ما می رسانند.
پیامبر(صلی الله علیه وآله):زیان کار کسی است
مادر/پدر اگر تو دوران کودکی نتونه به اندازه کافی به بچه محبت کنه، اگر نتونه باهاش حقیقتا دوست باشه طوری که کودک این دوست بودن و کاملا احساس کنه! و حس نکنه یه نفر هست ک مدام زیر نظرش داره که با هر خطا تنبیه یا سرزنشش کنه... تو نوجوانی و جوانی کلا بزرگسالی نباید و نمیتونه ادعای دوست بودن با فرزندش و داشته باشه! چون نتونسته به فرزندش امنیت لازم و بده و بچه یه جایی یاد گرفته که پنهانکاری کنه! یاد گرفته اگر مامان/بابا بفهمه عواقب خوبی نداره پس این مان
میدانی رفیق راستش را بخواهی حالِ دخترکِ ساکنِ اتاق شیروانی خوب نیست!
همه چیز دارد و انگار هیچ چیز ندارد...
درددل دارد و مرهمی ندارد...
بغض دارد ولی اشک هایش خشکیده...
دخترک خسته است زیرا برای سال های زیادی بی وقفه قوی بود...
قوی بود...قوی...
هنوزهم در اجتماع مردم لبخند برلب دارد و در نگاه همیشه کنجکاو فامیل که میگویند پس این پزشکی کی تمام میشود میگوید چیزی نمانده...
هنوز در راهروی نفس گیر بیمارستان رویاهایش قدم برمیدارد...
هیچ سراغی از شیطنت ها و باز

یکروز وقتى کارمندان به اداره رسیدند، اطلاعیه بزرگى را در تابلوى اعلانات دیدند که روى آن نوشته شده بود: «دیروز فردى که مانع پیشرفت شما در این اداره بود درگذشت. شما را به شرکت در مراسم تشییع جنازه که ساعت ١٠ در سالن اجتماعات برگزار مى‌شود دعوت مى‌کنیم.»در ابتدا، همه از دریافت خبر مرگ یکى از همکارانشان ناراحت مى‌شدند امّا پس از مدتى، کنجکاو مى‌شدند که بدانند کسى که مانع پیشرفت آن‌ها در اداره مى‌شده کی بوده است.این کنجکاوى، تقریباً تمام ک
بسم الله الرحمن الرحیم
ظهور خیلی نزدیک است،نزدیکتر از اون چه که تصور کنیم...خیلی نزدیک،اما ایاماهم آماده ایم؟!
به دلمان نگاه کنیم ایا اونی هستیم که امام زمان میخوان؟اونطوری هستیم که ایشون از ما انتظار دارن؟!
آیا میتونیم بعد ظهور بهشون نگاه کنیم؟!
خوشابه حال انها که بگویند اقا ما تمام تلاشمان را کردیم...اقا هم لبخند بزنند و قبولشان کنند...اما ما چی؟جز سرافکندگی چیزی نداریم!!!
ایا وقت آن نشده از خواب غفلت بیدار بشیم؟!به خودمون بیایم؟ندای هل من ن
بسم الله الرحمن الرحیم
ظهور خیلی نزدیک است،نزدیکتر از اون چه که تصور کنیم...خیلی نزدیک،اما ایاماهم آماده ایم؟!
به دلمان نگاه کنیم ایا اونی هستیم که امام زمان میخوان؟اونطوری هستیم که ایشون از ما انتظار دارن؟!
آیا میتونیم بعد ظهور بهشون نگاه کنیم؟!
خوشابه حال انها که بگویند اقا ما تمام تلاشمان را کردیم...اقا هم لبخند بزنند و قبولشان کنند...اما ما چی؟جز سرافکندگی چیزی نداریم!!!
ایا وقت آن نشده از خواب غفلت بیدار بشیم؟!به خودمون بیایم؟ندای هل من ن
{اهمیت و چرایی دعا برای ظهور - شماره 27}

مداومت بر دعا و توجه به آن

حضرت باقر(ع) میفرمایند: به خدا سوگند هیچ بنده‏ اى در دعا پافشارى و اصرار به درگاه خداى عزوجل نکند جز اینکه حاجتش را برآورد.(اصول کافی، ج ٤، ص ٢٢٤)
حضرت صادق(ع) می‏فرمایند: خداى عزوجل اجابت نکند دعائى که از روى دل غافل باشد، پس هرگاه دعا کردى به دل توجه کن و یقین داشته باش که اجابت شود.(اصول کافی، ج ٤، ص ٢٢١)

طبق روایات، دعای روزانه برای فرج، امری ضروریست؛ اما این دعا کردن، ماد
• هر جا هستید، هر که هستید، در هر لباسی هستید، در هر سنّی هستید؛ ای جوان! ای پسر و دختر جوان! ای مرد و زن میانسال! ای پیرمردان و پیرزنان! ای فقرا! ای اغنیا! ای علما! ای متوسّط السوادها! هر که هستید، اگر احساس نیاز به خدا می‌کنید - که هر انسانِ سالمی این احساس را می‌کند - بدانیدکه خدا نزدیک است! یک لحظه دلتان را به خدا متوجّه کنید؛ جواب را خواهید شنید. ممکن نیست کسی با خدا از روی دل حرف بزند، ولی جواب الهی را نشنود! خدا به ما جواب می‌دهد.• وقتی دیدی
بسم الله الرحمن الرحیم
امروز چهار شنبه هفتم اسفند ماه سال ۱۳۹۸ میباشد امروز روز برگزاری سمینار البته بگم میکرو سمینار ما است ما که میگم دوازده نفری هستیم که در کلاس محتوا سازان هوشمند جناب آقای کیانی، استاد ارجمند شرکت کرده‌ایم و یک تیم ۱۲ نفره را تشکیل داده‌ایم البته من خودم میگم ۱۱ به اضافه یک منظور اینه که یازده نفر خانم به اضافه یک آقا، البته آقای ای هم که حضور دارند همسر یکی از دوستان ارجمندم می باشند خلاصه امروز روز برگزاری این ۱۲ می
بازاریابی شبکه ای پنبه ریز ماهیتش استفاده از اهرم هاست. اهرم زمان و تصاعد. وقت کافی نداریم که تک تک درخت های جنگل را بکاریم و بزرگشان کنیم. در عوض، یک درخت می کاریم و آن درخت منتشر می شود و روزی بدون این که کارزیادی کرده باشیم دستآورد ما یک جنگل خواهد بود.
کشف افراد مستعد برای بازاریابی شبکه ای کار آسانی نیست. زحمت خودش را دارد. مثل همه ی کارها و شغل های دیگر سختی ها و رنج های مخصوص خودش را دارد. (خاک خوری هم دارد).
اما تفاوتش در این است که در شغل ب
امام حسین علیه‌السلام:
من دَعا عَبدا مِن ضَلالَةٍ إلى مَعرِفَةِ حَقٍّ فَأَجابَهُ، کانَ لَهُ مِنَ الأَجرِ کَعِتقِ نَسَمَةٍ.
«هر کس انسانى را از گمراهى به معرفت حق، فرا بخواند و او اجابت کند، اجرى مانند آزاد کردن بنده دارد».

مسند زید: ص ٣٩٠
هادی امروز بعد از نمازش دعا کرد. برای خودش، خانوادش ودوستش سعید. گفت: خدایا دوستم سعید
رو خیلی کمکش کن در مسابقه دو اول بشه. خدایا کمکش کن درساشو خوب بخونه. خدایا....
بچه ها، پدر و مادر ها، وقتی هادی برای خانوادش و دوستش دعا می کرد، خدا یه فرشته ای رو مامور
کردبرای دعاهای هادی امین بگه.اون فرشته می گه: افرین هر دعایی که برای دیگران می کنی برای 
خودت هم بر اورده می شه.
در همین رابطه پیامبر(ص) فرمودند: دعایی که کسی پشت سر برادر دینی خود می کند، با هفت
معبود من
روزگاری ک در خیالم رنگ ها تمیزو دست نخورده بودند برایت شبانه روز از رنگین کمان مینوشتم,از زلال قلب های روان در دستم..
از نگاه سبز تو
از دوست داشتن های بی چون وچرا
قرار نبود سنگ روی سنگ بندنباشد!
قرار نبود روزگار مارا حواله ی هندوانه ی سر بسته کند...

علاّمه مجلسی فرموده است: در بعضی از کتاب‌های معتبر از محمّد بن بابویه نقل کرده‌اند که این دعا را از امامان (علیهم‌السلام) روایت کرده و گفته است : در هیچ امری آن را نخواندم مگر آنکه به زودی اثر اجابت آن را یافتم ؛
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم

سردار نبود سپهبد بود ، ریش سفید دفاع از ایران بود ، پشت میز کامپیوترت ننشین مگر ترس از موشک نداری ؟ ترس از خمپاره های داعش نداری ؟ به چه جرئتی به این راحتی پشت میز نشستی ؟ دلیلش این است که میدانستی این مرد و یارانش به لطف خدا شب و روز برای امنیت تو تلاش دارند میکنند . این مرد جان خودش را اول برای خدا و دوم برای راحتی تو داد . خدای هستی الله مانع شهادت او نشد همانگونه که مانع شهادت شهید چمران و شهید سپهبد صیاد شیرازی نشد ام
بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیک یاصاحب الزمان ارواحنافداه♥️
یاصاحب الزمان عادت کرده ایم به نبودنت،به شکستن دلت...!!!
عادت کرده ایم که هرروز از شیطان پیروی کنیم و از شما غافل باشیم!!!
عین بچه های کوچک نمیفهمیم که اگر میدانستیم الان شما در کنار ما بودین..!!!
نه حوصله صبح زنده داری داریم و نه حوصله درد و دل باشما!!!
یادمان رفته کی هستیم،ازکجاآمده ایم،درکجاییم و به کجا میرویم...
یادمون رفته شما کی هستین!!!
یادمون رفته داریم چیکارمیکنیم،بندگب شیطا
مارا هم از مقتل صدایی کن حسین جان دل های مارا کربلایی کن حسین جان جام شهادت را به کام ما بنوشان این عمرها را هم خدایی کن حسین جان یاران همه بار سفر بستند ورفتند جاماندگان را هم صدایی کن حسین جان رقص جنون در آتش خون حاجت ماست در راه خود مارا فدایی کن حسین جان ما خاک این درگاه را خوردیم یک عمر با ما فقیران آشنایی کن حسین جان این لشگر عشق است و ما سرباز عشقیم بر لشگر عشقت دعایی کن حسین جان بین قنوت و سجده از رخ پرده بر داشت وجه خدایی را رونما
امام صادق علیه السلام فرمود خدای تبارک و تعالی دو گونه علم است ا علمی که ملائکه و پیغمبران و رسولان و پیغمبرانشان بان آگاه ساخته ما هم میدانیم علمی که برخودش اختصاص داده و هر گاه در موضوعی ازآن علم بدا حاصل شود مارا آگاه سازد و بر امامان پیش از ماهمعرصه شود
امشب چرا هیچی ارزو نکردم؟!
فکرمو هی مشغول کردم که به چیزایی فکر نکنم که ندارمشون
ولی الان ارزوهامو کردم
خودمو خواستم از خدا
خواستم که بخرتم
ماه رو هم خواستم
که مال من شه
مادرمو هم خواستم
گفتم هرچی صلاحمه
شهادتمم خواستم!
خدایا مارا شهید بمیران.......!
چگونه حافظه کش مرورگر خود را روی سیستم عامل های کامپیوتری و سیستم عامل های هوشمند پاک کنید. اطلاعات ذخیره شده رو حافظه کش می توانند وب سایتها را سریعتر بارگیری کنند ، اما همچنین می تواند مانع از مشاهده بروزترین نسخه یک صفحه وب شود. در بعضی موارد ، این باعث می شود که صفحه وب به درستی بارگیری نشود یا اصلاً بارگیری نشود. با ما همراه باشید تا ببینید چگونه می توانید کش مرورگرهای کروم، فایرفاکس، سافاری، اج و اینترنت اکسپلورر را پاک کنید.
برای آموز
ممنون من که خیلی زحمت کشیدی و خیلی درس خوندی و اصلا نخوابیدی تا این دوهفته عالی باشی:) میدونم از شدت نشستن های مداوم کمرت ناقص شده و از نخوابیدن چشمات لوچ و له و لورده شده...
تچکرات من؛) 
با نمرات عالی جز حسن تا الان معدلمان ۱۹ و خورده است ! خدا کند حسن ! مارا نیندازد...! زهرمارمان میشود:/ هم من،هم نمراتم،هم کارنامه ام...!
امام صادق(علیه السلام):شیعه ماکسی است که اگراز گرسنگی هم بمیردازمخالفان ماچیزی نخواهد خواست.
امام صادق(علیه السلام):کسی که به زبان میگویدشیعه است وبااعمال وآثارما مخالفت میکندازپیروان ما نیست.شیعه ماکسی است که مارا بازبان وقلب همراه باشدوآثارما راپیروی کندواعمال مارا انجام دهد. آنان شیعه ماهستند.
پیامبر(صلی الله علیه وآله):شیطان چون بانگ دعوت به نماز رابشنود بگریزد.
امیرالمؤمنین علی(علیه السلام):ازکسانی مباش که اندرز به حالشان سودی
فیشر مقعدی پارگی پوشش دیواره ی مقعد است که باعث درد در هنگام اجابت مزاج می شود. در این مقاله توضیح میدهیم فیشر مقعدی چیست ؟ و دلایل و علائم آن را بررسی میکنیم.

حال اگر این ترک یا پارگی در دیواره‌ی درونی کانال مقعد رخ دهد، شقاق یا فیشر مقعد نامیده می‌شود. فیشر مقعد یک بیماری شایع است که معمولا با دیگر اختلالات ناحیه‌ی مقعد  اشتباه گرفته می‌شود. در بیشتر مواقع فیشر مقعدی بعد از چند روز یا چند هفته درمان خانگی، درمان می شود. وآن را فیشر مقعد

اگر بعد از وضو، در اعضای وضو مانعی ببینیم، چه کنیم؟

همهمراجع (به جز مکارم و وحید): اگر ندانید موقع وضو بوده یا بعد پیدا شده، وضویتانصحیح است؛ ولی اگر در وقت وضو، به مانع توجه نداشته اید، بنابر احتیاط واجب، دوبارهوضو بگیرید.

آیت‌اللهمکارم: اگر بعداز وضو انگشتر یا مانع دیگری در دست ببیند و نداوند موقع وضو بوده یانه، وضوی او صحیح است به شرط اینکه احتمال بدهد در حال وضو توجه به این امر داشتهاست

آیت‌اللهوحید: اگر بعد از وضو چیزی که ما
پیامبر(صلی الله علیه وآله):هرگاه فردی ازشما دعا میکند, تقاضاهای بزرگ بنماید زیرا برخداوندهیچ چیزی بزرگ نمی آید.
پیامبر(صلی الله علیه وآله):هنگام آسایش خودرا به خدا بشناسان تاهنگام گرفتاری وسختی تورا بشناسد.
پیامبر(صلی الله علیه وآله):درآمدت راپاک کن تا دعایت مستجاب شود , زیرا هرگاه آدمی لقمه حرام به دهان خودببرد تا چهل روز دعایی از او پذیرفته نمی شود.
پیامبر(صلی الله علیه وآله):صلوات فرستادن شما برمن باعث رواشدن حاجت های شما است وخدا را
 امام صادق ع میفرمود همانا رحم بعرش اوبخته و میگوید بپیوند ببر از   هر که از من ببرد  وان رحم ال محمد ست که خدای عزوجل فرماید کسانیکه انچه را خدا امر بپبوندش فرموده  پیوست میدهند 27 سوره 13 و رحم هر خوبشاوند است  شرح اویختن رحم بعرش کنایه از در خواست حق خوبش است در حضور پروردگار و سرعت اجابت او
امام صادق ع میفرمود نفس کشیدن  کسبکه برای امر ما اندوهگین است و برای ستمیکه بماشده غمگین میباشد تسبیح مبباشد وهمت گماشتنش برای امر ما عبادتست و پنهان داشتنش راز مارا جهاد درراه خداست راوی گویدمحمد بن سعبد من گفت این روایت را با اب طلا بنویس که من چیزی بهتر از این ننوشته ام
سلام کاربرهای عزیز خانواده برتر
خدا به حضرت موسی (ع) وحی کرد: «مرا به زبانی که گناه نکرده باشی بخوان، موسی گفت: مرا چنین زبانی کجاست؟ خداوند فرمود: مرا به زبان غیر خود بخوان» (عدة الداعی و نجاح الساعی، ص: ۱۳۱
حضرت محمد صلی الله علیه و آله :
لَیْسَ شَیْ‏ءٌ أَسْرَعَ إِجَابَةً مِنْ دَعْوَةِ غَائِبٍ لِغَائِب‏
هیچ دعایى زودتر از دعایى که انسان در غیاب کسى مى کند، مستجاب نمى شود.
امام موسی کاظم علیه السلام :
أوشَک دَعوَةً‌ وَ أسرَعُ إجابَةُ دُعاءُ
«یا مَن یُبَدِّلَ السَّیّئات بِالحَسَنات¹»،
      دقیق یعنی چی؟            یعنی خدا به ما میگه:                  - نگران کارنامه ت نباش.                          رو برگه پایانی ت خوب بگیر،مستمر هات با من...

شایدم یعنی:
      - بیخیال که همش منفی زدی،
            از همشون قدر مطلق² می گیرم برات :)

۱.ای کسی که گناهان مارا به ثواب تبدیل می کنی.
۲.قدر مطلق اعداد منفی، می شود مثبت همان عدد؛ مثلا: ۲ = |۲-|
انتظار معقول انسان از دین این است که او را به کمال و سعادت نهایى در دنیا و آخرت رهنمون باشد. این انتظارى است بزرگ که تنها دین مى‏تواند آن را اجابت کند و هیچ جایگزینى ندارد. در کنار این نیاز اساسى و فراگیر، انتظارهاى جزئى‏ترى نیز وجود دارد.
ادامه مطلب
این سایت فعالیت خود را رسما از امروز آغاز کرده و امیدواریم با تاسیس این سایت گامی برای گسترش فنون فناوری برداشته باشیم.
مدیران سایت

محسن عسگرپور                                                                                                                                               محمدحسین معینی
***مارا دنبال کنید***
این سایت فعالیت خود را رسما از امروز آغاز کرده و امیدواریم با تاسیس این سایت گامی برای گسترش فنون فناوری برداشته باشیم.
مدیران سایت:

محسن عسگرپور                                                                                                                              محمدحسین معینی
***مارا دنبال کنید***

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

param name="AutoStart" value="False">

دانلود باکیفیت

با انگشت همه نشون میدن منو
ماه پیشونی قلبمو خوب زدی بردیپاک این دل شده مست و خرابت
این دل نابو تو گول زدی بردیوقتشه دیوونه بشم به سیم آخر
دعا کردن صادقانه چه در خلوت و چه در جلوت  برای شخصی غائب و غیر از خودمان مانند همسرمان می‌تواند یکی از بهترین و منحصر به فرد‌ترین روش‌ها و دستورالعمل‌ها‌ برای بهبود وضع زندگی و همچنین  مبارزه با صفات رذیله‌ای همچو خودخواهی و تکبّر باشد.رسول اکرم(صلی‌اللّه‌علیه‌و‌اله)«لیسَ شیٌ اسرعَ اجابةً من دعاء غائبٍ لغائب»(1)«اجابت دعایی سریع‌تر از اجابت دعای غائب برای غائب نیست»پاورقی1-کافی،جلد2،صفحه510

چشم دیدار ندارم ...
شده ام کورِ گناه
رو که رو نیست ...
ولی تشنه‌ دیدار تـ❤️ـوام
آرزو بر مـن آلوده ...
روا نیست،ولـــی
کاش یک روز ببینم ...
که ز انصار تـ❤️ـوام

تا نیایی گره از کار بشر وا نشود
درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود

اَللّهُـــمَّ عَجـِّــل لِوَلیِّــکَ الفَـــرَج
۱. مَن لَم یجِد لِلاساءَةِ مَضَضّا لَم یکن عِندَهُ لِلاِحسانِ مَوقعٌکسی که مزه رنج و سختی را نچشیده، نیکی و احسان در نزد او جایگاهی ندارد.
بحارالانوار، جلد ۷۸، ص. ۳۳۳،
۲. مَن دَعا قَبلَ الثَّناءِ عَلَی الله و الصَّلاهِ عَلَی النَّبِی (صلی الله علیه وآله) کَانَ کَمَن رَمی بِسَهمٍ بِلا وَترهر که پیش از ستایش بر خدا و صلوات بر پیغمبر (صلی الله علیه وآله) دعا کند، چون کسی است که بی زه کمان کشد.
تحف‌العقول، ص ۴۲۵،
۳. أوشَک دَعوَةً وَ أسرَعُ إجابَة
{اهمیت و چرایی دعا برای ظهور - شماره 28}

هل مِن مُعین...

حضرت صادق(ع) میفرمایند: هیچ چهل نفری براى دعا نزد هم اجتماع نکنند و خداى عزوجل را در کارى نخوانند و دعا نکنند جز اینکه خداوند دعاى آنها را مستجاب کند، پس اگر چهل نفر نبودند، و چهار نفر بودند، نزد هم جمع شوند و ده بار خداى عزوجل را بخوانند خداوند دعایشان را اجابت کند، و اگر چهار نفر هم نباشند و یک نفر باشد که چهل مرتبه خدا را بخواند پس خداى عزیز جبار براى او اجابت کند.
(اصول کافی، ج ٤، ص ٢٤١)
سلام  امشب ک شب ارزوهاسقصد دارم اسم تمام کسانی رو ک میشناسم بنویسمهمراه آرزوهاشونو برای براورده شدن ارزوهاشون چله زیارت عاشورا بگیرمو وقتی براورده شدن جلوشون تیک بزنمهرکسی که مایله اعلام کنه و اگه هم دوست ندارین ارزوهاتون رو بدونم ولی میخواین اسمتون توی لیست  باشه یجوری بگین ک خودتون فقط بدونین ..مثلا اجابتالتماس دعا
پارکت لمینت امگا ساخت کشور ایران است و تحت لیسانس کشور آلمان که یکی از بهترین تولید کننده های پارکت لمینت است تولید می شود. این پارکت لمینت از استاندارد سایشی AC4 بهره مند است همین امر سبب شده تا در برابر ضربه و فشار به راحتی دچار مشکل خط و خش و یا شکستگی نشود.
بررسی مشخصات پارکت لمینت امگا
طراحی و ساخت کلیک های این محصول به گونه ای ساخته شده که مانع از نفوذ مایعات در بین آن می شود همین امر سبب طول عمر بیشتر این محصول می شود،از طرف دیگر با قرار گر

20 اشتباه بزرگ که مانع کاهش وزن تان می شود

اشتباهاتی که مانع کاهش وزن می شوند

راه‌های کاهش وزن زیادی وجود دارد؛ اما بیشتر آنها باعث گرسنگی و عدم رضایت‌تان از خوردن خواهند شد. تصور کنید که هر کاری برای کاهش وزن انجام داده‌اید؛ اما نتیجه برایتان رضایت بخش نبوده است. در این مقاله نکاتی را بیان می‌کنیم که شاید شما هم در روند "کاهش وزن" به آن‌ها نیاز داشته باشید. این‌ها مجموعه‌ای از اشتباهات رایجی است که اکثر افرادی که دنبال کاهش وزن و 
تفاوتی نکند قدر پادشایی را
که التفات کند کمترین گدایی را

به جان دوست که دشمن بدین رضا ندهد
که در به روی ببندند آشنایی را

مگر حلال نباشد که بندگان ملوک
ز خیل خانه برانند بی‌نوایی را

و گر تو جور کنی رای ما دگر نشود
هزار شکر بگوییم هر جفایی را

همه سلامت نفس آرزو کند مردم
خلاف من که به جان می‌خرم بلایی را

حدیث عشق نداند کسی که در همه عمر
به سر نکوفته باشد در سرایی را

خیال در همه عالم برفت و بازآمد
که از حضور تو خوشتر ندید جایی را

سری به صحبت بیچ
نگویید توالت ایرانی بگویید توالت مغولی!
شاید تا به حال درباره تاریخچه توالت چیزی نشنیده باشید و شما هم مانند بسیاری از مردم لفظ توالت ایرانی و فرنگی را به کار ببرید اما اجداد و نیاکان ما در دوران هخامنشی، در فرهنگ آریایی، بسیار به سلامت مفاصل‌شان اهمیت می‌دادند. در زمان هخامنشی، سکوهایی صندلی مانند وجود داشت که برای اجابت مزاج روی آن می‌نشستند و وسط این سکوی سنگی فاضلاب و سیستم تخلیه قرار داشت. این توالتی که به نام توالت ایرانی می‌شناسی
گلد:
نگویید توالت ایرانی بگویید توالت مغولی!
شاید تا به حال درباره تاریخچه توالت چیزی نشنیده باشید و شما هم مانند بسیاری از مردم لفظ توالت ایرانی و فرنگی را به کار ببرید اما اجداد و نیاکان ما در دوران هخامنشی، در فرهنگ آریایی، بسیار به سلامت مفاصل‌شان اهمیت می‌دادند. در زمان هخامنشی، سکوهایی صندلی مانند وجود داشت که برای اجابت مزاج روی آن می‌نشستند و وسط این سکوی سنگی فاضلاب و سیستم تخلیه قرار داشت. این توالتی که به نام توالت ایرانی می‌ش
امیرالمؤمنین علی(علیه السلام):ماخاصان ویاران وگنجوران نبوت ودرهای رسالتیم وبه درون خانه ها جزء از درهای آن نتوان واردشدوآنکه جزء از درها به خانه ها در می آیددزد نامیده میشود.
پیامبر(صلی الله علیه وآله):هرکه او(امام) رانشناسدوبا وی دشمنی کند, مشرک است واگرامام  را نشناسد اما بااودشمنی نورزدوبادشمن وی نیزدست دوستی ندهد, جاهل است نه مشرک.   میزان الحکمه
امام صادق(صلی الله علیه وآله):کسی که مارانشناسدومنکرماهم نباشد,گمراه است تاآنکه به سو

باسمه تعالیچلچراغشیطانقصیده ۳معنی شیطان چه باشد از نگاه اولیاچیست مفهوم وجودش از لسان انبیاهست شیطان اسم عامی بر همه کج راهیانچون کند سرپیچی و طغیان ز فرمان خداهست شیطان نام موجود ی که او سرکش بودمی کند بیرون تو را از بندگی و حق جداعده ای گویند از جنس اجنه بوده استنیست تعریف دقیقی از وجود ش بهر ماپاره ای گویند شیطان از ملائک در نخستهر چه باشد او، به امر حق مکن او را نداگفت مولا مرتضی، اوصاف شیطان در صفتمی زند تهمت به مردم، با دروغ و افتراا

باسمه تعالیچلچراغشیطانقصیده ۳چیست مفهوم شیاطین در بیان اولیاآمده نامش دو چندان در پیام انبیاهست شیطان اسم عام هر که سازد منحرفچون کند سر پیچی و طغیان ز فر مان خداهست شیطان نام موجود ی که او سرکش بودمی کند بیرون تو را از بندگی و حق جداعده ای گویند از جنس اجنه بوده استنیست تعریف دقیقی از وجود ش بهر ما

پاره ای گویند شیطان از ملائک در نخستهر چه باشد او، به امر حق مکن او را ندا

گفت مولا مرتضی، اوصاف شیطان در صفتمی زند تهمت به مردم، با دروغ و ا
خیلی احمقانه‌ است اگر فکر کنید روزی فراموشش می‌کنید و کنار دیگری همه آن عاشقانه‌هایی که با او تصور کرده‌اید را همراه این یکی زندگی می‌کنید. فوتوشاپ که نیست سر این را بذارید روی بدن آن یکی‌ و زندگی شیرین شود. هرچه بگذرد شاید آن احساس اولیه از تب و تاب بیفتد و سردتر بشود ولی به ناگزیر تلخ‌تر هم خواهد شد...
گریه هم بر غم این فاصله مرهم نشود
مثل یک قهوه که از تلخی آن کم نشود
روز و شب پیش همه روی لبم لبخند است
تا حواس احدی جمع به بغضم نشود
نفیسه مو
بسم الله الرحمن الرحیم
میگفت همیشه آرزو داشتم به فقرا کمک کنم،اما خوب نمیدانست چطور و چگونه...آرزویش این بود از ته دل...بزرگتر که شد رسید به سنین جوانی،خداراهش را نشانش داد...توانست هر ماه اندکی هرچند به هزارتومن کمک کند...هیچ نداشت،اما از وقتی انفاق میکرد در راه خدا،روز به روز به ثروتش افزوده میشدطوریکه باور نکردنی بود...اما یکی از همین ماه ها پولی نداشت تا در راه محبوبش پروردگارش بدهد...
این شد که گفت:خدایا هیچی ندارم بدهم،اول ماه بعد هم داره
بسم الله الرحمن الرحیم
میگفت همیشه آرزو داشتم به فقرا کمک کنم،اما خوب نمیدانست چطور و چگونه...آرزویش این بود از ته دل...بزرگتر که شد رسید به سنین جوانی،خداراهش را نشانش داد...توانست هر ماه اندکی هرچند به هزارتومن کمک کند...هیچ نداشت،اما از وقتی انفاق میکرد در راه خدا،روز به روز به ثروتش افزوده میشدطوریکه باور نکردنی بود...اما یکی از همین ماه ها پولی نداشت تا در راه محبوبش پروردگارش بدهد...
این شد که گفت:خدایا هیچی ندارم بدهم،اول ماه بعد هم داره
دوره کرتاسه: از120تا60 میلیون سال                                   
تریسراتوپس ها در انتهای این دوره زندگی می کردند
تریسراتوپس به معنی:
صورت سه شاخی
دوره ژوراسیک:180 تا 120 میلون سال پیش
تی رکس ، اسپینوسوروس،دیپلوداوکوس و ....
دوره تریاسه: 208میلیون  سال پیش
اوراپتور اولین دایناسور روی زمین، پلاتئوسوروس اولین گیاه خوار در روی زمین
کانال مارا دنبال کنید
@jurassicworldhack
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است
گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود
واسه آرزوهای ناگفتنیت 
واسه اوناییکه هیچ کسى ازشون خبر نداره،
واسه "التماس دعا" هاىِ از ته دلت که خجالت کشیدى بگى ولى خدا شنیدتشون 
واسه تمام اینها هم که شده میخوام بگم ، نگران نباش
مطمئن باش بهترینش برات اتفاق می افته❤️
یا مجیب دعوه المضطرین
(ای اجابت کننده دعای مضطرین)

دلم میخواد داستان تخیلی بنویسم :))
یه ایده هیجان انگیز تو ذهنمه. اما از اونجایی که تجربه هام درمورد نوشتن داستان تخیلی موفق نبوه، نمیدونم چه کنم! 
شاید باز هم امتحانش کنم

+گفتم کتاب های " پریدخت" و " فعلا خوبم" رو تموم کردم؟ نه نگفتم.
خب. تو پست بعد یه معرفی کوتاه از هرکدوم مینویسم :)
به طور متوسط، SNR لازم برای یک سطح مفهوم بودن گفتار افزایش می یابد چون میزان افت حسی – عصبی افزایش می یابد. میانگین SNR مرتبط با افت ملایم حدود dB 4 و در افت شدید حدود dB 10 تخمین زده شده است. اگر نویز در دامنه خود به میزان زیادی نوسان کند، شبیه آنچه برای یک گوینده رقابتی اتفاق می افتد،افت SNR سمعک یونیترون در مقایسه با فرد نرمال مشخص تر خواهد بود.وضعیت در افت های انتقالی خیلی ساده تر است، به نظر می رسد برای ایجاد یک تضعیف ساده صوت؟ اندازه گیری های آک
﷽                
♥️جدید ترین موزیک ها 
اخبار موسیقی 
تکست موزیک
موزیک ویدئو 
کنسرت
آرامش بخش و نوستالژی
برگزیده های موسیقی
عکس نوشته
ریمیکس و سیستم

@avasokoot
               ✦••┈❁♥️❁┈••✦
مارا در شبکه های مجازی دنبال کنید...♥
داشتن مسئله‌ی اصلی نیست. داشتن "آنچه که نیست" میچسبد. نمونه اش همین خنکای شب های تابستان است که حسابی خر کیف میکند آدم را. برعکس خنکای پاییز.
پ.ن:
دی شیخ با چراغ همی‌گشت گرد شهر
کز دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست

گفتند یافت می‌نشود جسته‌ایم ما
گفت آنک یافت می‌نشود آنم آرزوست
(مولانا)
هر از گاهی آدم به تنهایی نیاز داره.وقتی آدم یه جای خالی توی خودش احساس می کنه،یه خلاء،با تنهایی پر میشه.اجتماعی ترین آدم ها هم که یه لحظه یه جا بند نمیشن،گاهی به تنهایی نیاز دارن.در واقع همه گاهی به تنهایی نیاز دارن.چه خوب میشه وقتی به همچین موردی برخورد می کنیم،خودمون طرف رو تنها بذاریم.همیشه بودن یه آدم کنارت،نمی تونه حالت رو اونطور که باید خوب کنه.آدم گاهی خودش باید خوب بشه.مانع این نیاز و این باید مهم نشیم.لطفا.
به علت حمایت از پیامرسان های ایرانی کانال سربازان آقا درپیامرسان تلگرام متوقف می شود.
شما می توانید کانال مارا دراین پیام رسان های ایرانی دنبال کنید. 
http://sapp.ir/sarbazan_rahbari سروش
eitaa.com/sarbazan_rahbari         ایتا
aparat.com/sarbazan_agha آپارات 
lenzor.com/sarbazan_agha       لنزور
Sarbazanagha.blog.ir :وبسایت
اول بهارا فصل کشت و کارا، درشومبه روهارا، بمیره ننا
ته بابا تینارا بلاره ننا
قشنگ ته نوما، ته نوم ننه گوما، ملک مازرونا بمیره ننا
ملک مازرونا بلاره ددا
قاسم مه جوونا، خون دار مهمونا، بمیره خاتونا بلاره ددا
قصه چاشت و شوما بمیره ننا
افتاب شونه مارا، ستاره شمارا، ندارمه قرارا بمیره ننا
گله نوم بهارا، بلاره ددا
معلّمِ
جان، آقای عبدی، سلام!
فارسی
شیرین است و با شما شیرینتر. آدم، سر کلاس شما دل‌زده نمی‌شود. شما حرف‌های مارا
می‌شنوید، با صبوری به پرسش‌های ما پاسخ می‌دهید و شعرها و متن‌ها را با نوای خوش
برای ما می‌خوانید. سخت‌گیر هستید و در عین حال، خوش‌خنده و خوشرو. در کار خود
آنقدر تعهد دارید که من به یاد ندارم سر کلاس درس، حتی یکبار حواستان پرت شده‌باشد
یا گوشی‌به‌دست، فرو رفته‌باشید توی لاک خودتان. از اینها که بگذریم، آنچه شما را
برای من یگا
حکایت می‌آورند که حق تعالی می‌فرماید که ای بندهٔ من، حاجت تو را در حالت دعا و ناله زود برآوردمی، امّا در اجابت جهت آن تأخیر می‌افتد تا بسیار بنالی که آواز و نالۀ تو مرا خوش می‌آید. مثلاً، دو گدا بر در شخصی آمدند؛ یکی مطلوب و محبوب است و آن دیگر عظیم مبغوض است. خداوند خانه گوید به غلام که زود ،بی تأخیر، به آن مبغوض نان پاره بده تا از درِ ما زود آواره شود؛ و آن دیگر را که محبوب است وعده دهد که هنوز نان نپخته‌اند، صبر کن تا نان برسد.
مبغوض=مورد خش
راه استجابت دعا :یکی از چاره جویی های شرعی برای استجابت دعا این است که شخصی که حاجت یا گرفتاری دارد دعا کند که خدا تمام گرفتاری های مشابه گرفتاری اورا از تمام مؤمنین و مومناتی که گرفتار هستند بر طرف کند زیرا در اینصورت ملک برای خود انسان دعا می‌کند و دعای ملک مستجاب می شود.
امام صادق(علیه السلام):قدرومنزلت مردم رادرنزدمابه میزان روایتشان ازمابشناسید.
پیامبر(صلی الله علیه وآله):هرکس به واسطه عملی که باعث خشم خداست رضایت مردم راجلب کند, خداوند ستاینده اورا بدگویش سازد.
امام صادق(علیه السلام):این خودستمی است که سواره به پیاده بگویدراه بگشا.
پیامبر(صلی الله علیه وآله):فرزندانتان رابه نامهای پیامبران بنامید.
امام صادق(علیه السلام):آنکه حدیث مارا روایت میکندودلهای شیعیان مارا بدین وسیله محکم می سازد, از هزار
بسم الله الرحمن الرحیم
توقع و نگاهمان را باید به دین درست کنیم
دین صرفا به معنای بد نشدن و گناه نکردن ما نیست اصلا هدف دین این نیست
هدف دین لذت عمیق انسان هاست
مگر لقاالله لذت نیست
مگر بابا علی لذت نمیبرد از گریه های شبانه اش...
الدین حبور...
دین کاری میکند ازساده ترین کارها لذت ببری
فلسفه دین لذت است دیندار کسی که حال میکند و کیف میکند به طوری که بقیه حسرت حال اورا میخورند
هرلذتی خیلی عمیق باشد حلال است شک نکن
هرلذتی عمیق نباشدخیلی کیف ندهد حرا
مطابق ماده ۱۱۱۷ قانون مدنی، شوهر می تواند زن خود را از حرفه یا صنعتی که منافی مصالح خانوادگی یا حیثیات خود یا زن باشد منع کند. فلذا در پاسخ باید بیان داشت اشتغال به تحصیل زوجه، اشتغال به حرفه و صنعت محسوب نشده و از شمول ماده ۱۱۱۷ قانون مدنی خارج است. بنابراین شوهر نمی‌تواند مانع تحصیل زنی که وظایف همسری خود را در کنار تحصیل انجام می‌دهد، بشود.

داستان کوتاه استجابت دعا

کسى نزد امیرمؤ منان على (علیه السلام) از عدم استجابت دعایش شکایت کرد و گفت با اینکه خداوند فرموده دعا کنید من اجابت مى کنم ، چرا ما دعا مى کنیم و به اجابت نمى رسد ؟! اما در پاسخ فرمود: قلب و فکر شما در هشت چیز خیانت کرده لذا دعایتان مستجاب نمى شود:
1- شما خدا را شناخته اید اما حق او را ادا نکرده اید، بهمین دلیل شناخت شما سودى بحالتان نداشته.

2- شما به فرستاده او ایمان آورده اید سپس با سنتش به مخالفت برخاسته اید ث
انا لله و انا الیه راجعون

حاج قاسم سلیمانی
 اسمت هم لرزه به جونشون مینداخت...
.
بقول حضرت آقا شما برای ما شهید زنده ای....

خبر شهادتتون تلخ ترین خبری بود که شنیدم... بکشید مارا ملت ما بیدارتر خواهد شد...
ذوالفقار رهبرم
#فاتحه
#آمریکا_جنایتکار
13/دی/98
پ ن:بعد از نماز صبح نت و روشن کردم بچه ها پیام دادن که حاج قاسم شهید شد و سپاه تایید کرد
اشکام سرازیر شد
نماز بابا که تموم شد گفتم بابا حاج قاسم شهید شد
یه ساعت گریه کرد بعدش با یه حالتی گفت مجازی دروغ
«١١»کَدَأْبِ‌ آلِ‌ فِرْعَوْنَ‌ وَ الَّذِینَ‌ مِنْ‌ قَبْلِهِمْ‌ کَذَّبُوا بِآیاتِنا فَأَخَذَهُمُ‌ اللّهُ‌ بِذُنُوبِهِمْ‌ وَ اللّهُ‌ شَدِیدُ الْعِقابِ‌ (شیوه‌ى کفّار)مانند روش فرعونیان و کسانى است که پیش از آنها بودند،آیات مارا تکذیب کردند،پس خداوند آنها را به(کیفر)گناهانشان بگرفت.و خدا سخت کیفر است. پیام‌ها: ١-بعد از بیان کلّیات،بیان نمونه‌ها لازم است
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها